20 grudnia 2011

TAG: 5 noworocznych postanowień kosmetycznych : )


Jakiś czas temu zostałam zaproszona do zabawy przez rainygirlisme bardzo dziękuję  : ) 5 postanowień noworocznych dotyczących kosmetyków

1. Zdecydowanie projekt denko . Trochę go ostatnio zaniedbałam , dlatego od Nowego Roku planuję wznowić tą akcję i ściśle jej przestrzegać . 
2. Nie kupuję kolejnych kosmetyków dopóki nie wykończę starych . Koniec ! 
3. Oszczędzam ! I to konkretnie . Muszę zakupić sobie skarbonkę taką porządną ( bez otwarcia ) by nic mnie nie kusiło . A za zaoszczędzone pieniądze muszę kupić nowy aparat : ) 
4 . Zdecydowanie wprowadzić na swojego bloga makijaże : ) To będzie zdecydowana nowość , muszę wreszcie oswoić się z eyelinerem i cieniami ! : ) 
5. I tutaj trochę podłamie regulamim , ale zaliczam tutaj też diete . Muszę wrócić do swoich wcześniejszych nawyków żywieniowych . 

Mam nadzieję że uda mi się wytrwać w tych postanowieniach ! : ) 

Wiem że wiele z Was już brało udział w tym tagu , dlatego zapraszam wszystkie osoby które jeszcze tego nie zrobiły : ) 

* * * Wczoraj ruszyła nowa odsłona drogerii internetowej ciao.pl! Zmieniony layout, profesjonalne opisy produktów tworzone przez mgr kosmetolog, ciekawe artykuły i bezpłatne porady specjalistów – wszystko to znajdziecie w nowym ciao!

Z okazji tych wielkich zmian mamy dla was konkurs – do wygrania 10 zestawów kosmetyków. Wystarczy napisać nam, co jeszcze zmieniłybyście w nowym wyglądzie sklepu. Możecie pisać o grafice, produktach, funkcjonalności itd. Szczegóły konkursu na naszym facebooku: http://www.facebook.com/ciaopl Znajdziecie tam również aktualne informacje o ciekawych promocjach i nowościach w naszej ofercie.

Dodatkowo do końca roku z okazji startu nowego Ciao mamy dla was 10% rabatu na wszystkie produkty! (rabat nie obejmuje kosztów przesyłki i produktów w cenie promocyjnej) Przy dokonywaniu zakupu wystarczy wpisać kod rabatowy: „noweciao”.
4 komentarze:

Bardzo dziękuję za odwiedziny i wszystkie komentarze ; * Odpowiedzi na zadane pytanie znajdą się pod danym postem . Nie toleruję wszelakiego chamstwa na swoim blogu ! Szanujmy się na wzajem .

W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu e-mailowego Siincero@interia.pl :)