20 stycznia 2012

Naturalna maseczka błotna do twarzy z ekstraktem z lawendy .Czynna maseczka o dużym stężeniu minerałów z Morza Martwego;wzmocnione działanie nawilżające. Maseczka aktywnie wspomaga odnowę skóry szczególnie narażonej na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, zapewniając skórze zdrowy wygląd.

Ekstrakt z kwiatów Lawendy zawiera olejek eteryczny, garbniki, kwas ursolowy, fitosterole i związki mineralne. Reguluje poziom nawilżenia skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia naskórka.

Produkt 100% wolny od parabenów.Zapach dość specyficzny , przypomina pachnące szaszetki do torebki : ) Łatwa aplikacja ,  po kilku minutach pojawia się nieprzyjemne szczypanie i ściąganie skóry .  Produkt po pewnym czasie wysycha, ja starałam się nawilżać buzie co jakiś czas . Bez problemu się zmywa , jednak trzeba uważać gdyż wiadomo że jest to maseczka błotna , dlatego wszystko w koło jest brudne ; ) 

Skóra po użyciu jest miękka , gładka i co najważniejsze wspaniale oczyszczona . 
Na mojej twarzy nie wywolała reakcji alergicznej . 

Cena: 8.99 zł

Dostępna tutaj : 


10 komentarzy:

Bardzo dziękuję za odwiedziny i wszystkie komentarze ; * Odpowiedzi na zadane pytanie znajdą się pod danym postem . Nie toleruję wszelakiego chamstwa na swoim blogu ! Szanujmy się na wzajem .

W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu e-mailowego Siincero@interia.pl :)