26 stycznia 2012

Idealny podkład ? ( Caroline's Rose )

Jak już dobrze wiecie , od podkładu nie wymagam dużo . Ważne aby długo utrzymywał się na skórze , średnio krył oraz matował , dlatego dziś przedstawię Wam moje spostrzeżenia na temat próbki podkładu Caroline's Rose którą otrzymałam od

portalu uroda i zdrowie : )


Zawiera cząsteczki rozpraszające światło, dostosowane kolorem do pigmentu i idealnie harmonizujące z karnacją. Stapia się ze skórą, nadając jej nieskazitelny wygląd w każdym świetle.
-Zapewnia komfort użycia dzięki delikatnej, lekkiej konsystencji oraz daje uczucie subtelności z długotrwałym efektem i gładkim wykończeniem.
- Utrzymuje się na skórze, nie zmieniając koloru nawet w tak niekorzystnych warunkach jak wysoka temperatura czy duża wilgotność powietrza.
- Posiada witaminę E zapobiegającą starzeniu się, roślinne i morskie ekstrakty o właściwościach ochronnych i kojących oraz kwas haialuronowy zapewniającydoskonałe nawilżenie skóry.

Strefy tłuste - matuje, a suche -nawilża!

- W podkładzie Caroline's Rose zastosowanie zostały silikony, które sprawiają, że makijaż jest trwalszy i nie ściera się nawet przez cały cały dzień, a skóra może swobodnie oddychać.
- Utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skóry, czyniąc ją miękką i elastyczną. Zawarty w podkładzie kwas hialuronowy nawilża odwodnione strefy naskórka.
- Matuje, zapewnia pełną kontrolę nad błyszczeniem, doskonale wyrównuje koloryt i ukrywa niedoskonałości cery oraz oznaki zmęczenia, nie tworząc przy tym efektu maski. Nie zawiera talku.


Jak widzicie kolor który otrzymałam jest dla mnie zdecydowanie za ciemny , dlatego musialam zmieszać go z o wiele jaśniejszym podkładem . Co do samego produktu , jestem bardzo pozytywnie zaskoczona : ) 
Podkład ma świetną konsystencję , nie lejącą ani nie gęstą . Trzeba uważać z jego ilością aby nie powstała maska . Bardzo szybko się wchłania i świetnie matuje ! : ) Wspaniale kryje . Zawiera w składzie kwas haialuronowy , który nawilża skóre . 


wybaczcie niewyregulowane brwi , czekam z tym do studniówki : )

Efekt jest niesamowity : ) Gama kolorystyczna zawiera 5 odcieni , od najjaśniejszych po te najciemniejsze . 
Cena natomiast wynosi ponad 70 zł .

Dostępny tutaj : 

Miałyście może z nim doczynienia ? Jak wrażenia ? : ) 


7 komentarzy:

Bardzo dziękuję za odwiedziny i wszystkie komentarze ; * Odpowiedzi na zadane pytanie znajdą się pod danym postem . Nie toleruję wszelakiego chamstwa na swoim blogu ! Szanujmy się na wzajem .

W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu e-mailowego Siincero@interia.pl :)