19 czerwca 2013

II Spotkanie Świętokrzyskich blogerek- relacja.

Cześć dziewczyny :) Przez ostatni tydzień działo się u mnie tak wiele, że brakowało mi czasu by cokolwiek tutaj napisać. Hymm sama nie wiem od czego zacząć. Główną 'atrakcją' minionego tygodnia były moje 21 urodziny. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak fantastycznie spędziłam czas z moimi bliskimi :)
Część upominków mogłyście zobaczyć już na instagramie, zaś resztę pokażę w kolejnym poście wraz z małymi nowościami, które upolowałam w Echu podczas spotkania blogerek, ,które odbyło się w ubiegłą sobotę w pięknej kawiarence Tiffani Cafe :)

Monika bardzo się postarała i na spotkaniu pojawiły się przedstawicielki dwóch firm kosmetycznych: Mariza oraz Mary Kay. Pani Basia z firmy Mariza opowiedziała nam co nie co na temat pielęgnacji twarzy z małą prezentacją swoich kosmetyków. Mogłyśmy wszystko dotknąć i powąchać :P
 Na sam koniec Pani Basia obdarowała Nas małymi upominkami :)

Kolejnym punktem spotkania była prezentacja firmy Mary Kay. Panie wykonały Wszystkim dziewczynom ( mój M. również pojawił się na spotkaniu nie wspominałam o tym chyba, ale nie skorzystał :D ) fantastyczny zabieg na dłonie. Nie ukrywam że ten punkt spodobał mi się najbardziej :)

A następnie chętne dziewczyny mogły wykonać sobie demakijaż oraz makijaż właśnie kosmetykami tej firmy, przy fachowym doradztwu przemiłych Pań. W tym momencie pojawił się las rąk a do przetestowania kosmetyków na własnej skórze zgłosiła się Agnieszka i Ania :)

Na zakończenie całego spotkania Aga z bloga kosmetykibeztajemnic opowiedziała nam co nie co o składach kosmetyków, głównie na temat parafiny. To była najkrótsza, ale najbardziej konkretna i rzeczowa prezentacja. Na pewno wezmę sobie do serca Twoje uwagi :) Żałujcie że nie widziałyście mojego M. poszukującego w kosmetykach parafiny :D Widok bezcenny!

Organizatorka całego spotkania spisała się na medal. Było na prawdę miło, a Monika postarała się również o małe upominki dla każdej z Nas.

Firmy, które podczas spotkania obdarowały Nam upominkami to:
                                                                    pachnacaszafa.pl

 Na sam koniec pamiątkowe zdjęcie:
Lista blogów, które wzięły udział w spotkaniu : 

( Moniko pożyczyłam sobie od Ciebie kilka treści, mam nadzieję że nie masz mi tego za złe :) ) 

Wszystkie powyższe zdjęcia wykonał mój prywatyny fotograf za co mu bardzo dziękuję :) Jeśli któraś z uczestniczek ma ochotę otrzymać więcej zdjęć podajcie swoje adresy meilowe. Ps. wybaczcie za małe opóźnienie w wysyłce, po prostu doba jest dla mnie zbyt krótka :D Buziaki ;* 

12 komentarzy:

 1. świetne spotkanie,
  widać, że było dobra zabawa

  OdpowiedzUsuń
 2. chciałabym kiedyś mieć możliwośc udziału w takim spotkaniu :) Zobaczyć bloggerki na własne oczy i spędzić z nimi dzień... bomba ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego mnie tam nie byyyłoooo :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie posłuchałabym tej prezentacji Angel.

  OdpowiedzUsuń
 5. 100 lat :)
  Ile upominków, ciekawe co w środku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny post pozdrawiam i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 7. Aga ;) Albo Angel :)) Ania ładnie ale chyba do mnie nie pasuje ;D
  Miło było CIę spotkać :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślałam Aga napisałam Ania ;D Wybacz już poprawiam :)
  Mi również bardzo miło było Cię poznać:)

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję za spotkanie :*
  i spóźnione 100 lat :*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i wszystkie komentarze ; * Odpowiedzi na zadane pytanie znajdą się pod danym postem . Nie toleruję wszelakiego chamstwa na swoim blogu ! Szanujmy się na wzajem .

W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu e-mailowego Siincero@interia.pl :)