24 grudnia 2013

Wesołych Świąt !

Cześć kochane! 

Kto rano wstaje, ten dzisiaj już ma wigilię! : ) Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałam Wam wszystkim życzyć cudownych chwil spędzonych w gronie rodzinnym pełnych ciepła i miłości, jeszcze pełniejszych brzuszków, jeszcze cudowniejszych prezentów i wiele wiele wiele radości ! Myślę że święta to najlepszy czas by zapomnieć o wszystkich kłótniach i sporach i cieszyć się tak zwyczajnie nie tylko z przepięknych podarunków od najbliższych ale również tym cudownym czasem spędzonym razem przy wigilijnym stole! : ) 

Nadal przypominam Wszystkim o trwającym rozdaniu urodzinowo-świątecznym, w którym do wygrania są kosmetyki marki Lirene. Zgłaszać możecie się tutaj , pod tym wpisem. Czas zgłoszeń upływa już dziś, lecz postanawiam przedłużyć go aż do końca roku, by każdy mógł mieć szansę na zgłoszenie! : ) 

Życzę Wszystkim powodzenia!

Wesołych Świąt Kochani! : * 

16 komentarzy:

Bardzo dziękuję za odwiedziny i wszystkie komentarze ; * Odpowiedzi na zadane pytanie znajdą się pod danym postem . Nie toleruję wszelakiego chamstwa na swoim blogu ! Szanujmy się na wzajem .

W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu e-mailowego Siincero@interia.pl :)